MC-tillbehör i form av infästningar för Denali T3 Modular DRL, bakljus, blinkers och bromsljus. Fästes på kraschbågar, vid gaffelben via framskärm eller nummerskylten.
CanSmart är en kontrollbox som låser upp full funktionalitet på Motorcykel från BMW. Eliminerar felkoder, ger enkel inkoppling och ger full kompatibilitet med BMWs egna system.
CanSmart är en kontrollbox som låser upp full funktionalitet på BMW R-modeller. Eliminerar felkoder, ger enkel inkoppling och ger full kompatibilitet med BMWs egna system.
En extremt liten enhet för DRL och varselljus från Kellermann. Bullet Atto är den minsta armaturen i världen till MC just nu sett mot ljusflöde i förhållande till storlek.
En digital styrbox som ger dig möjligheten att själv välja motstånd som släcker felkoder för eftermonterad LED-belysning såsom blinkers m.m. Anpassad för MC med Canbus eller LED från fabrik. Såsom nya Harley Davidson, BMW med flera.
Ett par klämmor av mycket hög finish. Fästen för infästning av miniblinkers, framlampa, DRL-ljus, varselljus eller liknande belysning till din motorcykel.